Niżne Tatry – Veľký bok

/Niżne Tatry – Veľký bok
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Niżne Tatry – Veľký bok

Sierpień 15 @ 05:00 - 23:00

Svarín – Veľký bok – Malužiná

 

Veľký bok (1727 m n.p.m.) to dominujący szczyt w środkowej części grupy Kráľovohoľské Tatry w Niżnych Tatrach na Słowacji. Szczyt jest doskonałym punktem widokowym, z którego można podziwiać szczyty Niżnych Tatr od Dziumbiera i Chopoka po szczyt Kráľova hoľa i Kotlinę Liptowską. Szczyt położony jest w Parku Narodowym Niżne Tatry.

 

Cena wyjazdu:

młodzież szkolna – 70,00 zł

członkowie PTT – 75,00 zł

pozostali – 85,00 zł

 

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki oraz odmowy uczestniczenia w wycieczce osobom, których stan zdrowia będzie budził wątpliwości (np. podwyższona temperatura ciała).

 

Zapisy przyjmujemy:

od wtorku do piątku pod nr tel. 506 822 381, za pośrednictwem poczty elektronicznej: ptt.jaworzno@gmail.com oraz w czwartki w godz. od 17:00 do 18:00 w siedzibie Oddziału przy ul. Grunwaldzkiej 35.

 

UWAGA! Pierwszeństwo dla członków PTT. W przypadku nieodwołania udziału w wyjeździe do 13 sierpnia 2020 r. zgłaszający się ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 20,00 zł.

Z uwagi na trwający stan epidemii każdy uczestnik wycieczki ma obowiązek przestrzegania aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Obowiązkiem jest posiadanie maseczki oraz zasłanianie ust i nosa w busie, a na trasie wycieczki zachowanie 2 metrów odstępu pomiędzy uczestnikami. Prosimy aby w organizowanych wycieczkach uczestniczyły tylko osoby zdrowe. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich przed wyjazdem będziemy kontrolować temperaturę uczestników przy użyciu termometru bezdotykowego. Osoby o podwyższonej temperaturze, powyżej 38 stopni i z objawami chorobowymi, nie będą mogły wziąć udziału w wycieczce. Uczestnik wycieczki zapisując się wyraża zgodę na pomiar temperatury.

Wyjazd 15 sierpnia 2020 r. (sobota) o godz. 5:00 z Jaworzno Centrum.

 

Zaproszenie do pobrania w formie pdf Velky bok

Szczegóły

Data:
Sierpień 15
Czas:
05:00 - 23:00
Wydarzenie Tagi:
, ,