Słowacki Raj – Veľký Kyseľ

/Słowacki Raj – Veľký Kyseľ
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Słowacki Raj – Veľký Kyseľ

Lipiec 25 @ 05:30 - 23:00

Spišské Tomášovce – Biely potok – Kláštorisko, chata – Kyseľ – Pod Biskupskými Chyžkami – Podlesok

 

Kyseľ to wapienny wąwóz w północnej części Słowackiego Raju. Głębokim kanionem spływa potok Kysel, w górnej części rozgałęzia się na dwa wąwozy: Malý Kyseľ i Veľký Kyseľ. W wąwozie zamontowano liczne kładki i drabinki umożliwiające przejście. Cały rejon wąwozu objęty jest rezerwatem przyrody. Trasa wycieczki biegnie wąwozem Veľký Kyseľ. Dla chętnych możliwość przejścia via ferraty (wymagany sprzęt do asekuracji, wstęp dodatkowo płatny).

 

Cena wyjazdu:

młodzież szkolna – 50,00 zł

członkowie PTT – 55,00 zł

pozostali – 65,00 zł

 

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki oraz odmowy uczestniczenia w wycieczce osobom, których stan zdrowia będzie budził wątpliwości (np. podwyższona temperatura ciała).

 

Zapisy przyjmujemy: od wtorku do piątku pod nr tel. 506 822 381, za pośrednictwem poczty elektronicznej: ptt.jaworzno@gmail.com oraz w czwartki w godz. od 17:00 do 18:00 w siedzibie Oddziału przy ul. Grunwaldzkiej 35.

 

UWAGA! Pierwszeństwo dla członków PTT. W przypadku nieodwołania udziału w wyjeździe do 23 lipca 2020 r. zgłaszający się ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 20,00 zł.

Z uwagi na trwający stan epidemii każdy uczestnik wycieczki ma obowiązek przestrzegania aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Obowiązkiem jest posiadanie maseczki oraz zasłanianie ust i nosa w busie, a na trasie wycieczki zachowanie 2 metrów odstępu pomiędzy uczestnikami. Prosimy aby w organizowanych wycieczkach uczestniczyły tylko osoby zdrowe, które w ciągu ostatnich 2 tygodni nie były za granicą. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich przed wyjazdem będziemy kontrolować temperaturę uczestników przy użyciu termometru bezdotykowego. Osoby o podwyższonej temperaturze, powyżej 38 stopni i z objawami chorobowymi, nie będą mogły wziąć udziału w wycieczce. Uczestnik wycieczki zapisując się wyraża zgodę na pomiar temperatury.

Wyjazd 25 lipca 2020 r. (sobota) o godz. 5:30 z Jaworzno Centrum.

 

Zaproszenie do pobrania w formie pdf: Velky Kysel

Szczegóły

Data:
Lipiec 25
Czas:
05:30 - 23:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,