Tatry Wysokie – Prielom (Rohatka)

/Tatry Wysokie – Prielom (Rohatka)
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Tatry Wysokie – Prielom (Rohatka)

Sierpień 8 @ 05:00 - 23:00

Tatranská Polianka – Prielom (Rohatka) – Tatranská Lesná

 

Prielom (Rohatka) to znajdująca się w Tatrach Wysokich na wysokości 2288 m n.p.m. przełęcz w głównej grani Tatr pomiędzy Małą Wysoką i Dziką Turnią. Wschodnie zbocza spod przełęczy opadają do Kotliny pod Rohatką będącej górnym odgałęzieniem Doliny Staroleśnej, natomiast zachodnie do Doliny Świstowej, która jest górną częścią Doliny Białej Wody.

 

Cena wyjazdu:

młodzież szkolna – 60,00 zł

członkowie PTT – 65,00 zł

pozostali – 75,00 zł

 

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki oraz odmowy uczestniczenia w wycieczce osobom, których stan zdrowia będzie budził wątpliwości (np. podwyższona temperatura ciała).

 

Zapisy przyjmujemy:

od wtorku do piątku pod nr tel. 506 822 381, za pośrednictwem poczty elektronicznej: ptt.jaworzno@gmail.com oraz w czwartki w godz. od 17:00 do 18:00 w siedzibie Oddziału przy ul. Grunwaldzkiej 35.

 

UWAGA! Pierwszeństwo dla członków PTT. W przypadku nieodwołania udziału w wyjeździe do 6 sierpnia 2020 r. zgłaszający się ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 20,00 zł.

Z uwagi na trwający stan epidemii każdy uczestnik wycieczki ma obowiązek przestrzegania aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Obowiązkiem jest posiadanie maseczki oraz zasłanianie ust i nosa w busie, a na trasie wycieczki zachowanie 2 metrów odstępu pomiędzy uczestnikami. Prosimy aby w organizowanych wycieczkach uczestniczyły tylko osoby zdrowe, które w ciągu ostatnich 2 tygodni nie były za granicą. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich przed wyjazdem będziemy kontrolować temperaturę uczestników przy użyciu termometru bezdotykowego. Osoby o podwyższonej temperaturze, powyżej 38 stopni i z objawami chorobowymi, nie będą mogły wziąć udziału w wycieczce. Uczestnik wycieczki zapisując się wyraża zgodę na pomiar temperatury.

Wyjazd 8 sierpnia 2020 r. (sobota) o godz. 5:00 z Jaworzno Centrum.

 

Następny planowany wyjazd: Niżne Tatry – Veľký bok

 

Zaproszenie do pobrania w formie pdf Prielom

Szczegóły

Data:
Sierpień 8
Czas:
05:00 - 23:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,