Władze Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Oddział w Jaworznie

/Władze Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Oddział w Jaworznie

VII KADENCJA od 14.03.2019r – aktualnie

ZARZĄD ODDZIAŁU:
Sebastian Łasaj – Prezes,
Andrzej Ślusarczyk – V-ce Prezes
Arletta Drabiec – Skarbnik,
Monika Nowak – Sekretarz,
Grzegorz Pawelec – Członek,
Krzysztof Patrzałek – Członek,
Zygmunt Haręza – Członek.

KOMISJA REWIZYJNA:
Grażyna Piotrowska,
Kinga Zarębska,
Bożena Kuźniak.

VI KADENCJA od 16.03.2016r do 14.03.2019r

 ZARZĄD ODDZIAŁU:
Andrzej Ślusarczyk – Prezes,
Jerzy Cieślawski – V-ce Prezes
Monika Szałyga/Nowak – Sekretarz,
Arletta Drabiec – Skarbnik,
Józef Bernisz – Członek,
Sebastian Łasaj – Członek.

KOMISJA REWIZYJNA:
Grażyna Piotrowska,
Ryszard Frączek,
Henryka Lower.

V KADENCJA od 21.02.2013r do 16.03.2016r

ZARZĄD ODDZIAŁU:
Jerzy Cieślawski – Prezes,
Barbara Rapalska – V-ce Prezes
Grzegorz Pawelec – Sekretarz,
Wojciech Kral – Skarbnik,
Mirosława Kuźniak – Członek


KOMISJA REWIZYJNA:
Grażyna Piotrowska Gerlich,
Ryszard Frączek,
Stefan Wójtowicz.

IV KADENCJA od 24.02.2010r do 21.02.2013r

ZARZĄD ODDZIAŁU:
Jerzy Cieślawski – Prezes,
Barbara Rapalska – V-ce Prezes
Andrzej Ślusarczyk – Sekretarz,
Małgorzata Sudujko – Skarbnik,
Mirosława Kuźniak – Członek


KOMISJA REWIZYJNA:
Grażyna Piotrowska Gerlich,
Ryszard Frączek,
Stefan Wójtowicz.

III KADENCJA od 29.11.2007r. do 24.02.2010r.

ZARZĄD ODDZIAŁU:
Jerzy Cieślawski – Prezes,
Barbara Rapalska – V-ce Prezes,
Antoni Walus – Sekretarz do 17.04.2008r.,
Antoni Walus – Członek od 08.01.2009r.,
Aleksandra Bernisz – Skarbnik do 08.01.2009r,
Tomasz Sędor – Członek do 08.01.2009r,
Tomasz Sędor – Sekretarz od 08.01.2009r,
Henryka Lower – Skarbnik od 08.01.2009r,


KOMISJA REWIZYJNA:
Henryka Lower do 08.01.2009r.
Grażyna Piotrowska Gerlich,
Agnieszka Kita.
Marcin Hołda od 08.01.2009t

II KADENCJA od 28.10.2003r. do 29.11.2007r.

ZARZĄD ODDZIAŁU:
Jerzy Cieślawski – Prezes,
Katarzyna Ogrodnik – V-ce Prezes,
Klemens Bartyzel – Sekretarz,
Henryka Lower – Skarbnik,
Aleksandra Bernisz – Członek.


KOMISJA REWIZYJNA:
Jan Rybak,
Wojciech Błaszczak,
Tomasz Sędor.

I KADENCJA od 12.10.2000r. do 28.10.2003r.

ZARZĄD ODDZIAŁU:
Roman Agdan – Prezes,
Barbara Rapalska – V-ce Prezes,
Wojciech Błaszczyk – Sekretarz,
Małgorzata Pawełko – Skarbnik do 21.07.2001r.
Krystyna Wasiel – Członek do 21.07.2001r.
Krystyna Wasiel – Skarbnik od 2107.2001r.
Jolanta Ogrodnik – Członek,
Tomasz Sędor – Członek,
Klemens Bartyzel – Członek od 2107.2001r.
Mieczysław Kijowski – Członek od 2107.2001r.


KOMISJA REWIZYJNA:
Halina Siedlińska,
Artur Kural,
Piotr Woszczek.

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI od 06.09.2000r:

Roman Agdan,
Barbara Rapalska.

Opracowanie: Andrzej Ślusarczyk